Rejestracja uczestników
TARGI
DLA WYSTAWCÓW
DLA GOŚCI
PLAN TARGÓW

Targi

REAL CONNECT 2017

REAL CONNECT 2017 to pierwsze w Polsce i jedyne w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowe targi rynku nieruchomości i inwestycji. Targi dotyczą rynku gruntów, nieruchomości handlowych, biurowych, magazynowych, logistycznych, sportowych oraz apartamentowych. Problematyka targów uwzględni także finansowanie, budowę i rozbudowę obiektów, zarządzanie, marketing jak również transakcje na rynku nieruchomości.

Targi REAL CONNECT 2017 - to okazja do przedstawienia   oferty  najbardziej dynamicznych firm,  instytucji, dużych metropolii i mniejszych miejscowości, dołączając do tego zakresu  regiony z Europy Środkowo-Wschodniej.  

REAL CONNECT CONFERENCE  2017
Konferencja REAL CONNECT to inspirujące panele dyskusyjne, prezentacje ekspertów, i praktyków rynku, którzy podzielą się wiedzą na temat strategii, trendów, a także wyzwań stojących przed rynkiem nieruchomości w najbliższych latach.

Targi odbędą się w dniach 26 i 27 kwietnia 2017 r., w godzinach 9:00 - 18.00 w Warszawskim Centrum EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Partnerzy

Honorowy patronat
Partner Strategiczny
Region Partnerski
Partnerzy Merytoryczni
Partnerzy
Partnerzy Medialni

Dla wystawców

REAL CONNECT to jedyna w Europie Środkowo-Wschodniej przestrzeń wystawiennicza dla rynku nieruchomości komercyjnych.

Zapraszamy do współpracy inwestorów, deweloperów, firmy zarządzające projektami, miasta, samorządy, firmy świadczące usługi biznesowe oraz instytucje finansowe. Dołączenie do grona wystawców, zapewni prezentację projektów, potencjału terenów inwestycyjnych, planów rozwojowych, znalezienie finansowania, pozyskanie najemców powierzchni komercyjnych oraz partnerów biznesowych.

Oferujemy powierzchnię targową zabudowaną i bez zabudowy, pakiety reklamowe, partnerskie oraz nietypowe formy komunikacji.

Zarezerwuj miejsce
AFTER PARTY
Zapraszamy na wyjątkowy wieczór podczas którego odbędzie się After Party targów i konferencji Real Connect. Spotkanie uczestników Real Connect odbędzie się w Restauracji Blue Cactus w dniu 26 kwietnia 2017 r. przy ul. Zajączkowskiej 11.

Program After Party
19.00-21.00 - business mixer z kolacją
21.00-1.00 - impreza z atrakcjami
21-30 - koncert OCTAVII  - James Bond Night

Zapraszamy wszystkich uczestników Real Connect posiadających Bilet Premium.

Rejestracja uczestników

Jak dojechać

Centrum EXPO położone jest 10 minut od ścisłego centrum Warszawy z doskonałym dojazdem zarówno samochodem (parking na 1500 miejsc) jak i transportem publicznym.

EXPO XXI Warszawa to najnowocześniejszy obiekt wystawienniczo-konferencyjny w stolicy, oferujący powierzchnię 20 000 mkw., na której zlokalizowane są hale wystawiennicze i konferencyjne. Targi odbędą się w najnowszej hali nr 4 zbudowanej w 2009 roku.

Kontakt

Daniel Jabłoński (wystawcy, konferencje)


+48 664 141 059 
djablonski@realconnect.pl 

Hubert Wasiak (sponsorzy, wystawcy, media)


+48 600 034 344
hwasiak@realconnect.pl 

Cezary Goss (sponsorzy, wystawcy)


+48 604 191 088
cgoss@realconnect.pl 

Paweł Borządek (biuro prasowe)


+48 501 027 062
p.borzadek@beyondpr.pl 

Dorota Kaczyńska (konferencja)dkaczynska@realconnect.pl 

Krystyna Swojak (marketing & sales director)


+48 502 662 551
kswojak@realconnect.pl 

Dariusz Przybylski (special projects & Real Connect tv director)


+48 608 508 808
dprzybylski@realconnect.pl 
Organizatorem targów jest spółka 4Value Sp. z o.o., działająca w grupie Property Media Group, wydawcy magazynów: The City, Almanach Centrów Handlowych, Office Book, Property Book, Land Properties Poland, serwisu www.thecity.com.pl oraz konferencji The City Business.
Masz pytania? Napisz do nas
Wyszukaj hotel
Booking.com
Zamów newsletter